O nás - jadran-online.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O Jadran onlineJe nám potěšením vás přivítat na jedinečném travel serveru Jadran-online.cz s nejrozsáhlejší nabídkou ubytov\'e1n\'ed,  z\'e1jezdů a dovolen\'e9 se slevou do oblíbených prázdninových destinací na pobřeží Jadranu, tedy Itálie, Chorvatska, Slovinska a Černé Hory.

Jadran-online je zde pro všechny cestovatele, kteří touží strávit svou dovolenou u Jaderského moře a chtějí najít zájezd či ubytování přesně dle svých představ avšak nechtějí za danou nabídku zbytečně přeplácet.

Jadran-online.cz  - internetový vyhledávač a porovnávač nabídek zájezdů a ubytování, vám pomůže ušetřit čas, peníze a najít přesně to co vám vyhovuje.  Jednoduše si srovnáte nabídky všech CK či ubytovatelů dle parametrů a ceny a vyberete si tu nejlepší a nejvýhodnější, jelikož je naprosto zbytečné za stejnou službu platit někde více, když vám jí jinde nabízejí za mnohem výhodnějších podmínek.


Vyhledáním a rezervací zájezdu
, pobytu či ubytování, to však nekončí. Jadran-online.cz vám nabízí mnohem víc. Prostřednictvím Jadran-online.cz si můžete též najít nejlevnější letenky do vámi vybrané země, sjednat nejvýhodnější cestovn\'ed pojištěn\'ed či půjčku na dovolenou, zakoupit autobusovou j\'edzdenku, podívat se na předpověď počas\'ed či nahlédnou do Rádce a Průvodce Jadranem, (viz horní menu) a také do katalogu všech cestovn\'edch služeb, které vám Jadran-online.cz nabízí.

Zkrátka Jadran-online.cz je tu pro vaši spokojenost a nádhernou dovolenou na Jadranu.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky