Jednodenní koupačka na Jadranu již od 2 399 Kč s dopravou a obědem - Novinky, akce a zajímavosti z Chorvatska a pobřeží Jadranu - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Přejít na obsah

Jednodenní koupačka na Jadranu již od 2 399 Kč s dopravou a obědem

jadran-online.cz
Vytvořil v Chorvatsko akce ·
Tags: jednodenníkoupánikrátkodobézájezdyChorvatskoPorečKvarnerKrkIstrieCirkveniceslevy


Chcete se vykoupat v moři, ale nemáte už dovolenou nebo nemůžete z různých důvodů na delší dobu mimo domov? Nesmutněte! Zažít koupání a relaxaci na písečné či oblázkové pláži, můžete díky zájezdu na jednodenní koupání v Chorvatsku, kam vás doveze cestovní kancelář moderním autobusem.

Vydat se na Jadran můžete sám/a nebo s celou rodinou či přáteli. Večer vyjedete, druhý den se vykoupete v moři a třetí den ráno jste zase doma. Během pobytu si můžete také užít zábavu na vodních atrakcích nebo se projít po pobřeží a navštívit taverny, obchůdky, pamětihodnosti... Odpoledne u vybraných zájezdů na vás čeká středomořský oběd (polévka, hlavní chod).


Letos se víkendové - jednodenní koupání koná na plážích Makarské riviéry ve střední Dalmácii a v Pule na Istrii (červen - září 2023)

Vyjíždí se z mnoha míst po celé České republice.

TIP:

Možná vás bude zajímat i nabídka krátkodobých zájezdů na Jadran, které nabízejí 3-denní až 5-denní zájezdy do Chorvatska s dopravou vlastní nebo autobusovou + ubytování se snídaní/polopenzí/bez stravy.


Bez komentářů


Návrat na obsah