TIP: nejlepší tematický hotel v Chorvatsku pro rodiny s dětmi - Kids Hotel Andrija - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Přejít na obsah
Rádce a průvodce

Rodinný Kids Hotel Andrija
Hoteli Solaris 86, 22000 Šibenik, Chorvatsko

Jedno z nejlepších ubytování pro rodiny s dětmi v letovisku Šibenik

Hotel a zábava
Tento rodinný hotel je tématicky stylizován a přizpůsoben především pro rodiny s dětmi a to i včetně dětské restaurace. Už před hotelem na vás dýchne veselá nálada, neboť je celý hotel v pestrých barvách a s motivy mořského světa - mořské panny, delfíni, želvy, chobotnice, korály a ryby, které zde ožívají a usmívajících se na vás ze všech stěn a stropů.

Zábava pro děti:
V hotelu na vás čekají zábavné atrakce, dětské koutky, herní místnosti, podvodní svět, bazén, Dětský bazén a dětské kluby: miniklub a letní klub s obrovskou pirátskou lodí a spoustou animačních programů v čele s Andrija maskotem, kterého si děti zamilují.

Zábava pro dospělé a mládež:
Aquaaerobik, flyboard, taneční kurzy, pilates, zumba, oslí závody, volejbal, fotbal, basketbal, folklorní večer, stylová dalmátská vesnička.Aquapark
Rozhodně si nenechte ujít vodní radovánky v nově vybudovaném Aquaparku Solaris, který je plný vodních atrakcí pro malé i velké milovníky vodní zábavy. Například se můžete těšit na divokou řeku, vodní efekty, pirátský dobrodružný minigolf, velké i malé tobogany, dřevěný hrad, vlak Solaris Express atd.


Pláž
Na pláž si můžete dojít užívat slunce i blahodárnou koupel do vln Jaderského moře klidně jen v plavkách, neboť je v těsné blízkosti  hotelu. Pláž s lehátky a slunečníky je rozlehlá, oblázkovo-písečná, upravena pro děti.

Ubytování
Hotel nabízí rodinám s dětmi velice příjemné, světlé a vzdušné ubytování v moderních rodinných pokojíchb a velkých apartmá. Všechny pokoje a byty jsou moderně vybavené a mají balkón nebo terasu s výhledem na moře či do zahrady

Ubytování v hotelu Solaris Kids Hotel Andrija zajisté ocení všechny moderní rodiny s malými i nejmenšími dětmi, které kladou důraz na kvalitu ubytování, které činí z dovolené ideální dovolenou. V komfortních pokojích Solaris Kids Hotelu Andrija najdete nejen klidové zóny, ale též hrací zóny naplněné spoustou zajímavých detailů pro relaxaci a zábavu. Pokud chcete i vy prožít kvalitní dovolenou, na které budete všichni spokojení a cítit se říjemně a v pohodě, Pak si zvolte ubytování v tomto hotelu. DOPORUČUJEME.

V hotelu kromě restaurace a dětské restaurace s báječnými pokrmy, na kterých si pochutnají i ti nejvíce vybíravé děti, najdete též bar, recepci, směnárnu, dětskou recepcí, klimatizované společenské prostory, přístup k WiFi a obchod.
Speciálně pro maminky
Maminky s malými dětmi v hotelu najdou vše potřebné v baby koutku. Mohou zde připravit jídlo pro miminko a přebalovat ho. Pokud si maminka bude chtít odpočinout nebo se jít bavit, může využít možnost hlídání dětí.


Sportovní vyžití
Sportovní nadšenci si zde mohou zahrát zdarma: stolní tenis, plážový volejbal.
Za poplatek: tenis, pronájem kol, sauna, masáže.


Lázně a Wellness
Vnitřní bazény, jacuzzi, sauna, masáže, bahenní zábaly, kosmetické procedury.


Doporučujeme
Díky skvělým službám hotelu, který je navíc ve výborné lokalitě v blízkosti moře a rodinné pláže upravené pro děti, je Solaris Kids Hotel Andrija ideální volbou pro rodinnou dovolenou.Zkontrolujte si obsazenost:

Přečtěte si také:

Tipy na nejlepší pláže v Chorvatsku vhodné pro děti
Návrat na obsah