O nás - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Přejít na obsah
O Jadran onlineJe nám potěšením vás přivítat na jedinečném travel serveru Jadran-online.cz s nejrozsáhlejší nabídkou ubytování,  zájezdů a dovolené se slevou do oblíbených prázdninových destinací na pobřeží Jadranu, tedy Itálie, Chorvatska, Slovinska a Černé Hory.

Jadran-online je zde pro všechny cestovatele, kteří touží strávit svou dovolenou u Jaderského moře a chtějí najít zájezd či ubytování přesně dle svých představ avšak nechtějí za danou nabídku zbytečně přeplácet.

Jadran-online.cz  - internetový vyhledávač a porovnávač nabídek zájezdů a ubytování, vám pomůže ušetřit čas, peníze a najít přesně to co vám vyhovuje.  Jednoduše si srovnáte nabídky všech CK či ubytovatelů dle parametrů a ceny, a vyberete si tu nejlepší a nejvýhodnější, jelikož je naprosto zbytečné za stejnou službu platit někde více, když vám jí jinde nabízejí za mnohem výhodnějších podmínek.


Vyhledáním a rezervací zájezdu
, pobytu či ubytování, to však nekončí. Jadran-online.cz vám nabízí mnohem víc. Prostřednictvím Jadran-online.cz si můžete též najít nejlevnější letenky do vámi vybrané země, sjednat nejvýhodnější cestovní pojištění či zakoupit autobusovou jízdenku, podívat se na předpověď počasí či nahlédnou do Rádce a Průvodce Jadranem, (viz horní menu) a také do katalogu všech cestovních služeb, které vám Jadran-online.cz nabízí.


Zkrátka Jadran-online.cz je tu pro vaši spokojenost a nádhernou dovolenou na Jadranu.


Návrat na obsah