Chorvatsko TIPY na výlety a nezapomenutelné cestovatelské zážitky v Chorvatsku - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Přejít na obsah
Rádce a průvodce

CHORVATSKO - pohlcující zážitkové výlety pro dobrodruhy i milovníky historických zajímavostí, přírodních krás a vodních radovánekPřinášíme Vám tipy na krásné cyklistické, dobrodružné, vodní, gurmánské či turistické výlety za chorvatskými atrakcemi, na které se můžete vypravit sami na vlastní pěst, nebo s průvodcem a případně i s dopravou na výletní místo. Výlety jsou ve variantě hromadný výlet / procházka / tůra / plavba nebo soukromý výlet / procházka / tůra / plavba / privátní prohlídka s průvodcem. Tyto organizované výlety si můžete zakoupit kdykoliv online, tedy před odjezdem na dovolenou nebo v době své dovolené.  Zážitky a poznávací výlety jsou v délce cca 1 - 12 hodin, v cenové relaci od 288 Kč do 17 164 Kč na osobu. Online si můžete zakoupit i samostatné vstupenky nebo dopravu na místa, která toužíte spatřit na vlastní oči.
Kajaking při západu slunce nad Jaderským mořem ve Splitu

Doba trvání: 4 hodiny


Připojte se k našemu vodáckému výletu ve Splitu! Jízda na kajaku nabízí originální způsob, jak objevit toto město z nové perspektivy. Pohádkový západ slunce a průzračně čistá voda potěší každou romantickou duši.


1 209 Kč
Cena za osobu
Privátní výlet ze Záhřebu, za pohádkově krásnými hrady Chorvatska

Doba trvání: 8 hod 30 min


Zažijte s námi vskutku pohádkový zážitek v kouzelném regionu země severně od Záhřebu, který je známý malebnou krajinou lemovanou řekami, vesnicemi a hrady chorvatské šlechty. Obdivujte, kochejte se a prozkoumávejte. Vyzvedneme Vás u vašeho hotelu, apartmánu...


3 482 Kč
Cena za osobu
Lodní výlet z Dubrovníku na Elafitské ostrovy s obědem a koupačkou

Celodenní


Vydejte se na dobrodružně-vyhlídkovou plavbu lodí s objevováním idylického souostroví a jeho malebných klenotů i odlehlých zátok.

Na loď nasednete v Dubrovníku a poplujete na ostrov Lopud a Koločep, kde se pokocháte botanickou zahradou, historickými zajímavostmi, a také si vychutnáte báječný oběd. Samozřejmě zde budete mít i spoustu času na vodní radovánky (plavání a šnorchlování) a relax na zdejších písčitých plážích.


1 176
Cena za osobu
Komentovaná prohlídka Dubrovníku - historické město a hradby

trvání 3.5 hodiny

Pro milovníky starobylých krás, máme v nabídce poutavou procházku po historickém centru Dubrovníku, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, a pyšní se jedinečnou atmosférou.

Rovněž vás čeká prohlídka dubrovnických hradeb, plus si poslechnete různé historické a politické zajímavosti a příběhy týkající se strategie, rivality a dobývání.


1 019
Cena za osobu
Privátní výlet ze Splitu na Plitvická jezera a vodopády

trvání 12 hodin


Plitvická jezera jsou zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Celkem 16 jezer, travertinové kaskády, nejvyšší chorvatský vodopád a vápencové kaňony vám připraví nezapomenutelný zážitek.


1 561 Kč
Cena za osobu
Poznávačka na ostrov Brač trajektem ze Splitu

Doba trvání:  9 hod


Objevujte chorvatskou kulturu a přírodní krásy nádherného ostrova Brač, který je vzdálen jen hodinu jízdy trajektem ze Splitu. Na tomto dalmátském ostrově se zastavil čas. Harmonie a pohostinnost na vás dýchnou na každém kroku.


5 763 Kč
Cena za osobu
prohlídky měst, procházky, výlety na ostrovy, únikové hry...
Výlety za vodními zážitky: vodopády - řeky - jezera - potápění - plavby...
Návrat na obsah